12


kwietnia

Nasiona marihuany Dinafem

Nasiona konopi indyjskiej zyskują coraz większą popularność. Czy ich zakup jest legalny? Jakie nasiona warto wybrać i gdzie najlepiej dokonać zakupów?

Konopia indyjska

Konopia indyjska to roślina, która towarzyszy człowiekowi już od 8 tysięcy lat. Już w starożytności znane były jej walory smakowe oraz właściwości lecznicze. Była także wykorzystywana do produkcji odzieży podobni jak len. Od około 5000 lat znane jest także psychoaktywne działanie suszu konopnego zwanego marihuaną. I choć ma ona wielu zwolenników, marihuana wzbudza też pewne kontrowersje ze względu na jej wpływ na człowieka. W związku z tym posiadanie i sprzedawanie suszu konopnego stało się z czasem nielegalne w większości krajów świata. Do wyjątku należy Urugwaj - jedyny kraj na świecie, który zdecydował się na pełną legalizację marihuany. Natomiast w Holandii oraz Czechach możliwa jest uprawa pięciu roślin na własny użytek. W naszym kraju zarówno posiadanie, jak sprzedaż suszu konopnego są nielegalne.

Czy nasiona konopi są legalne?

Za sprzedaż i posiadanie suszu konopnego grozi kara pozbawienia wolności. Inaczej jest jednak w przypadku nasion konopi indyjskiej, które same w sobie nie posiadają żadnych substancji narkotycznych, dlatego też ich posiadanie i sprzedaż jest legalna. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi w Polsce są legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Dlatego bez obaw można stać się właścicielem nasion tej niezwykłej rośliny. Jakie nasiona marihuany wybrać decydując się na ich zakup?
nasiona Dinafem

Nasiona marki Dinafem

Spośród marek zajmujących się produkcją nasion marihuany z pewnością warto wymienić Dinafem. Jest to czołowy hiszpański producent feminizowanych nasion marihuany. Marka powstała w 2005 roku, jednakże jej właściciele zajmują się produkcją nasion już od 1999 roku. Do najpopularniejszych odmian nasion marki Dinafem należą: Critical+, Moby Dick, OG Kush, Original Amnesia oraz White Widow. Są to nazwy nasion rozpoznawalne na całym świecie. Marka produkuje swoje nasiona z oryginalnych klonów. Jej właściciele podchodzą do swojej pracy z pasją i kładą duży nacisk na jakość swojego produktu. Warto dodać, że Dinafem jest także światowym liderem w produkcji nasion w wersji z automatycznym zakwitaniem. Nasiona marki Dinafem różnią się między sobą szybkością zakwitania. Można wyróżnić nasiona które zakwitają:
Bardzo szybko, czyli do 65 dni,
Szybko, czyli do 75 dni,
Średnio szybko, czyli do 85 dni,
Długo, czyli do 100 dni
 
Wysoka jakość tej marki przekłada się na ich trochę wyższą cenę. Jest to jednak w pełni opłacalny zakup. Klienci na całym świecie doceniają jakość nasion marki Dinafem. Co równie ważne, nasiona marki są objęte są gwarancją. Jeżeli otrzymane nasiona nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz poprosić o wysłanie nowych nasion.

Gdzie kupić nasiona Dinafem?

Poszukując nasion konopi indyjskiej warto zrobić zakupy w pewnym i zaufanym sklepie. GanjaFarmer.com.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz najwyższej jakości holenderskie nasiona konopi indyjskich. Sklep oferuje duży wybór świeżych, silnych oraz zdrowych ziaren najlepszych odmian marihuany. Znajdziesz tam również między innymi spory wybór nasion konopi indyjskiej marki Dinafem. Warto dodać, że sklep GanjaFarmer.com.pl cieszy się bardzo dobrą opinią swoich klientów, która jest najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanych przez niego usług. Pozostaje jedynie zrobić wygodnie zakupy przez Internet i cieszyć się swoją kolekcją.

Komentarze (0)